e
sv

Samsung’tan VR İçerikleri İçin dikkat çeken değişiklikler

727 Okunma — 24 Haziran 2016 03:16
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teknoloji denildiğinde akla gelen ilk marka olan Samsung, VR içerikleri sunmuş olduğu servisi Milk VR’ın ismini Samsung VR olarak yeniledi ve Gear VR’ı bulunmayan Samsung kullanıcıları için de kullanıma sundu.

Gear VR isimli sanal gerçeklik gözlüğü ile mobil ekipmanlarda sanal gerçeklik teknolojisinin kullanımını genişletmeyi başaran Teknoloji devi Samsung, VR içerikleri sunmuş olduğu platformunda oldukça dikkat çekici bir yeniliğe gitti. Samsung Gear VR mevcut olan kullanıcıları için Milk VR servisinde sanal gerçeklik içerikleri sunan firma, Milk VR servisinin ismini Samsung VR olarak değiştirdi.

Yalnızca isim değişikliğiyle kalmayan şirket aynı zamanda platforma farklı bir özellik ilave ederek daha geniş bir kullanıcı kitlesi için bu servisi kullanıma sundu. Böylece Samsung VR servisi yalnızca Gear VR sahip kullanıcılar tarafından değil, bütün telefonu destekleyen Samsung Galaxy serisi kullanıcıları tarafından download edilebilecek.

Diğer yandan Samsung VR bundan böyle 360 derece videoları da destekliyor olacak. Böylece Şirket VR üzerinden 360 derece videolar indirebilecek ve izleyebileceksiniz. Samsung’un sunduğu 360 derece videolar dışında Gear 360 ile kendi çektiğiniz videoları da yine Samsung VR platformundan izleyebileceksiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Samsung’tan VR İçerikleri İçin dikkat çeken değişiklikler