e
sv

Efsane Oyun Doom Demosu Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

683 Okunma — 23 Haziran 2016 02:56
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doom serisinin devamı olan yeni oyununu satın almadan önce denemek isteyen oyunseverler için demosu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Fallout 4 ile oyun piyasasında oldukça sağlam başarıya ulaşan Bethesda, şimdiden efsaneler arasında yerini almış olan oyun serisi Doom‘un yeni versiyonunu çıkarmaya yakın olduklarını duyurmuştu. Tanıtım videoları ve görselleri ile tam anlamıyla seriye yeni bir heyecan katacak bir oyun olacağının ipuçlarını veren Doom, sektöre çıktığında da oldukça büyük bir satış rakamına ulaşmıştı. İşte heyecanla beklenen Doom’un demosu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen E3 2016 etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Oyunseverlerin beğenisine sunulan demo, oyunun 1. seviyesini gösteriyordu. Tabi demo yeniden yayınlanınca, 13 Mayıs 2016 tarihinde satışa çıkarılan oyunu ‘belki satın almak isteyen müşteri sayısı artar’ düşüncesi ile Bethesda, oyunun demosunu ücretsiz olarak sundu.

Esasında E3 2016’da demonun herhangi bir ücret olmadan sunulacağı Bethesda tarafından oyunseverlere duyurulmuş, ancak kesin bir tarih belirtilmemişti. İşte o tarih belli oldu 22.06.2016 Doom’un demosu, 22 haziran itibaren ücretsiz bir biçimde indirilip hem bilgisayar hem de konsol platformlarında oynanabilecek. Demonun ne kadar süre ile ücretsiz olarak kalacağı ise henüz belirtilmedi.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Efsane Oyun Doom Demosu Ücretsiz Olarak İndirilebilecek