e
sv

En Geniş Kapsamlı Windows 10 Güncellemesinin Tarihi Belli Oldu

950 Okunma — 29 Haziran 2016 19:53
avatar

nuray duru

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yazılım devi Microsoft, yeni işletim sistemi windows 10 için yayınlayacağı en geniş güncelleme olacak olan Anniversary güncellemesinin çıkış tarihini resmi olarak açıkladı.

Teknoloji denildiğinde akla ilk gelen şirket olan Microsoft, işletim sistemi Windows 10 için bu güne kadar yayınlanmış en geniş güncellemeyi çıkarmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar ürettiği en başarılı Windows sürümü olarak belirtilen Windows 7’nin ardından Windows 8 ve 8.1 ile kullanıcı beklentilerinin çok fazla altında kalan şirket Windows 10 ile bu negatif durumu düzeltmeyi başarmıştı. Fakat önemli bir kullanıcı kitlesi halen daha Windows 10’un Mac işletim sisteminin oldukça gerisinde kalarak başarısız bir işletim sistemi olduğunu belirtiyor.

Microsoft, Windows platformunun kaybettiği gücünü kazanması için Windows 10 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Windows 10 için oldukça geniş kapsamlı bir Anniversary güncellemesini çıkaracağını belirten Microsoft, güncellemenin son kullanıcılar için çıkacağı tarihi açıkladı.

Microsofttan yapılan açıklamaya göre Windows 10’un en geniş güncellemesi Anniversary Update, 2 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Windows 10 kullanıcıları için çıkacak. Güncelleme problem gidermelerin dışında Windows 10 için önemli yenilikler içeriyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

En Geniş Kapsamlı Windows 10 Güncellemesinin Tarihi Belli Oldu