e
sv

GTA 5 Redux Mod İçin Çıkış Tarihi Açıklaması Geldi

732 Okunma — 27 Temmuz 2016 23:23
avatar

atakan bayrak

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games’in en büyük yapımlarından biri olan GTA, açık dünya modu ve açık dünya oynanışıyla beraber oyun dünyasına yeni bir hava getirmişti. Bu kategorinin en başarılı oyunu olmaya da hak kazanan GTA elde ettiği bu başarı sayesinde artık seri haline de gelmeye başlamıştı. İlk olarak 1,2 derken şimdilerde ise GTA 5 oyunu gündemde. Öncelikle konsollar için çıkışını yapan ve kısa süre içerisinde de bilgisayarlara da gelen GTA 5 oyunu serinin en başarılı oyunlarından da biri oldu. Satış rakamlarıyla bir rekora da imza atan yapım çok kısa bir süre içerisinde en çok satan oyunlar listesinde de ilk sıralara yükselmeyi başarmıştı. Açık dünya oyunları kategorisinde oldukça başarılı çözümler sunan oyun şuan bile oldukça beğenilen ve oldukça oynanan serilerden birisi olarak dikkat çekiyor.

gta-5-redux-modu-haberacik-2

Mod Desteğinin Açılması Yeni Bir Boyut Açtı

 

Bununla beraber oyunun bu kadar uzun süre sevilmesi aslında oyunun yapısı ve grafik özellikleri kadar oyuna verilen mod desteğiyle de sağlanmıştı. Birçok oyuncunun oyuna katkı sağlaması ve oyunun güncelliğinin hiç kaybolmamasına olanak sağlayan mod desteği sayesinde çok daha fazla beğeni kazanmayı da başaran GTA 5 için hala mod geliştirilmeye de devam ediyor. Üstelik son dönemde geliştirilen modların boyutları ve kapsamları da çok daha geniş tutuldu. Bu modlardan birisi de Redux Mod oldu. Hala geliştirilmeye devam eden Redux modun GTA 5 için geliştirilmiş olan 4K grafik paketi olduğunu da belirtelim. Oyuna grafiklerin dışında yeni özelliklerde ekleyecek olan mod için ise beklenen çıkış tarihi açıklaması da geldi.

gta-5-redux-modu-haberacik-3

Yaz Bitmeden Mod Geliyor

 

Mod geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada Redux modun yaz bitmeden GTA 5 kullanıcılarıyla buluşacağı belirtildi. Yapılan açıklamada tarih olarak ise 26 Ağustos tarihi gösterildi. Yaz bitmeden oyuna eklenecek olan dev mod paketi ile yepyeni bir havaya bürünecek olan GTA 5’in yeni mod ile beraber nasıl bir görüntü sunacağı da şimdilik merak konusu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

GTA 5 Redux Mod İçin Çıkış Tarihi Açıklaması Geldi