e
sv

Samsung Galaxy Note 7 İçin Düğmeye Bastı

952 Okunma — 19 Haziran 2016 01:07
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy Note 7 İçin Düğmeye Bastı

Samsung’un Galaxy S serisinden sonra en çok beklenen bir diğer akıllı ürün serisi Galaxy Note serisi. Ne tam olarak bir akıllı telefon ne de tam olarak bir tablet olan Galaxy Note serisi bu özellikleriyle beraber phableti olarak adlandırılıyor. Kullanıcılara tam bir asistanlık deneyimi sunan Galaxy Note serisinin de tüm bu özellikleriyle beraber Samsung’un en beğenilen serisi olmaya başardığını söyleyebiliriz. Haliyle Samsung ilgi çeken ürünlerini de her zaman olduğu gibi seriye dönüştürme işleminden yine vazgeçmedi ve Galaxy Note serisi piyasaya sürüldü. Galaxy Note 1, Galaxy Note 2, Galaxy Note 4,5 derken şimdilerde ise Samsung hayranları Galaxy Note 7 ile gündeme gelmeye başladı.

 

Amaç Galaxy S7 İle Denk İlerlemek

 

Herkes Galaxy Note 6 adıyla yeni bir Note serisinin yayınlanmasını beklerken Samsung S serisi ile denk gitmek için Galaxy Note 7 üzerinden çalıştığını duyurdu. Akıllı kalem deneyiminden, giriş ekran seçeneklerine kadar birçok alanda yenilenecek olan Galaxy Note 7 için ise sonunda düğmeye basıldı. 6 GB Ram, 5,8 inç ekran, güçlü işlemci desteği gibi üst düzey özelliklerle gelecek olan Galaxy Note 7 için üretim miktarları ve üretim tarihleri de sonunda açıklandı. Dev firma yaptığı açıklamada 5 milyon üretim yapmayı planladıklarını duyurdu. Bunun yanında 5 milyon gibi dev bir rakamın 2,5 milyonluk kısmının Temmuz ayında geri kalan 2,5 milyon kısmının da Ağustos ayında üretileceği duyuruldu.

 

Bu Kez Hedef Avrupa 

 

5 Milyon gibi oldukça yüksek sayıda üretim yapacak olan Samsung’un bu kez hedefinin de ilk olarak Avrupa pazarı olduğu iddia edildi. İlk seri üretiminde bu nedenle Avrupa pazarına sunulması bekleniyor. Fakat bu konuda henüz her hangi bir öncelik açıklaması yapılmadı. Bu alanda verilecek kararın da tamamen ekonomik nedenlere bağlı olduğunu belirtelim. Yani her an üretim miktarlarında belirtilenin dışında gelişmeler yaşanacağını söylemek mümkün. Yakın zamanda üretimi başlayacak olan Galaxy Note 7’nin serideki yerinin ne olacağı ise şimdilik merak konusu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 7 İçin Düğmeye Bastı