Ana Sayfa Mobil LG V10 Devam Serisiyle İlgili İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

LG V10 Devam Serisiyle İlgili İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

554
0
Paylaş

Güney Koreli teknoloji devi LG, bu sene LG G5 serisi ile gündeme gelmiş ve büyük oranda da kullanıcılardan beğeni toplamayı başarmıştı. Üst segment telefonlar arasında en çok tercih edilen serilerden biri olarak gösterilen LG G5, kullandığı yeni teknolojiler sayesinde de çıkarılabilir pil ve benzeri birçok ayrıcalığıyla tercih unsuru haline gelmişti. Fakat telefonun üst segment ürünü olması ve bununla beraber fiyatının da bir hayli yüksek tutulması LG için tek modelin yeterli olmamasına neden oldu. Teknoloji devi de bu konuda kararını verdi ve yeni serileriyle tekrar piyasaya giriş yaptı. Güney Koreli teknoloji devi bu kez ise LG V10 serisine devam edeceğini açıkladı. Telefon çeşitliğini arttırmak için böyle bir karar alan LG’nin yeni telefonlarıyla ilgili de yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

 

LG V10 Devam Serisinde Selfie Özelliği

 

Telefonun henüz resmi olarak tanıtılmamış olması birçok bilginin de şuan için netlik kazanmamasına neden oluyor. Fakat bunun yanında ilk etapta bazı özelliklerinde belli olmaya başladığını da belirtelim. Bu özellikle arasında en çok dikkat çekeni ise selfie özelliği oldu. LG V10 devam serisinde belli olan detaylara göre artık telefonun ön kamerasında selfie için özel bir sistem kullanacak. Kamera özellikleri bir yana dursun bunun dışında ışıklandırma konusunda da selfie için özel bir tasarıma sahip olacağı açıklanan LG’nin devam serisi için belli olan tek detaylarda bunlar değil.

 

Snapdragon 821 İşlemci İle Gelecek

 

Henüz modelin V20 mi yoksa V11 mi olarak geleceği konusunda net bir açıklama olmasa da telefon hakkında belli olan bir diğer detay ise işlemci kullanımı oldu. Zira sızan bilgilere bakacak olursak telefonda kısa süre içerisinde duyurulan yeni mobil işlemciler yani Snapdragon 821 yer alacak. Bu iki özelliği bile üst sınıf bir telefonun geleceğini işaret ederken telefonun fiyatı ve geri kalan özellikleri için de yakın zamanda tanıtım yapılması bekleniyor. Modelin net olarak belirlenmiş olan isminin de bu şekilde ortaya çıkması bekleniyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here