e
sv

Galaxy Note 7 İçin Yeni Sızıntı

799 Okunma — 29 Temmuz 2016 06:44
avatar

atakan bayrak

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un bu sene yeni serilerle kullanıcıların karşısına çıkmaya başladığını biliyoruz. Orta segment akıllı telefonlar ve giriş seviyesi akıllı telefonlarını bir bir piyasaya sürmeye başlayan Samsung tüm bunlarla beraber artık amiral gemisi olmaya başlamış olan akıllı telefon serileri içinde düğmeye bastı. Bu sene bu noktada en çok konuşulan serilerinden birisi de Note serisi oldu. Zira Samsung’un bu sene içerisinde duyurduğu ve yakın zamanda da tanıtımı yapılacak olan Note serisinin yeni üyesi Note 7 ile beraber birçok yeni teknolojiyi de kullanıcılara sunması da bekleniyor. Gelen sızıntı haberleriyle beraber birçok yeni teknoloji sunacağı düşünülen Note 7 cihazlarının hakkında geçtiğimiz gün yeni bir haber daha geldi.

 

Düz Ekran İle Gelebilir?

 

Bu noktada sızdırılan yeni bilgilerle beraber Note 7 için beklenmedik haberlerde ortaya çıktı. Zira son gelen sızıntı haberinde yer alan görselde Note 7 olduğu iddia edilen cihazın düz ekrana sahip olduğu gözleniyor. Daha önce gelen tüm sızıntı haberlerinde Note 7 için tıpkı S7 Edge telefonlarda olduğu gibi kavisli ekran kullanılacağı iddia edilmişti. Hatta sızdırılan görüntülerin tamamında da bu şekilde kavisli ekran olduğu gözleniyordu. Fakat büyük olasılıkla Note 7 telefonunu yansıttığı ileri sürülen yeni görselde tamamen düz ekran tasarımının olması kafaları karıştırdı.

 

VR Uyumu Da Bu şekilde Mi Sağlanacak?

 

Düz ekrana sahip olduğu iddia edilen yeni görsellerle beraber Note 7 için bir iddia daha ortaya atıldı. Zira kavisli ekran teknolojisinde son dönemin popüler teknolojisi olarak adlandırılan VR gözlük uyumu sağlanamayacağı açıklanmıştı. Bu durum Note 7 için yeni bir VR gözlük çıkarılacağının da gündeme gelmesine neden olmuştu. Fakat son gelen görselde Note 7 ekranının tamamen düz olarak lanse edilmesi bu alanda yeni bir VR üretileceği tartışmalarını da yeniden gündeme getirdi. Zira artık yeni bir VRR desteği sunmaya gerek olmadığı da belirtiliyor. Tüm bunlar için öncelikle Samsung tarafından yapılacak olan tanıtımı beklemek gerekiyor ki ancak bu şekilde ekranın niteliği de öğrenilebilecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Galaxy Note 7 İçin Yeni Sızıntı