e
sv

Sihirbazlar Çetesi 2 Filmi

1875 Okunma — 06 Eylül 2016 11:23
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sihirbazlar Çetesi 2 filmi vizyona girmesinin ardından büyük bir izlenme oranı yakalamış ve alanında zor yakalanabilecek bir seyirci kitlesine hitap etmiştir. ABD yapımı olan film, serinin 2. filmi olarak beyaz perdeye aktarılmış ve toplamda $90,000,000 bütçe ayrılarak çekimleri tamamlanmıştır. İlk filme nazaran daha hareketli ve aksiyon sahnelerinin daha geniş yer bulmasıyla dikkat çeken filmin çekimleri Teddington Lock, Teddington, Middlesex, England, UK’de tamamlanmıştır.

Sihirbazlar Çetesi 2 filmi tam olarak ilk filmin devamı niteliğindedir ve devam filmi özelliği taşımaktadır. Aksiyon filmleri takipçilerinin çok beğendiği ilk filmde rol olan 4 atlıdan sadece birisi değişmiştir. İlk filmde tek kadın atlı olan “Henley Reeves” rolünü üstlenen Isla Fisher hamileliğinden dolayı ikinci filmde oynayamazken onun yerini “Lula” rolüyle Lizzy Caplan aldı. Devam filmi için çeşitli söylentiler dilden dile dolaşmaktadır. Özellikle devam filmi için düşünülen ilk ismin “Now You See Me: Now You Don’t” olduğu fakat daha sonra “Now You See Me: The Second Act” olarak değiştirildiği öğrenilmiştir. 25 Kasım 2014’de filmin başrol oyunculardan olan Mark Ruffalo, resmi Facebook hesabı üzerinden film çekimlerinin başladığını duyurdu. Filmin ağırlıklı olarak çekimlerinin İngiltere, Londra’da çekildiği fakat 11 Mart 2015’de Çin’de Makao ve Makao Bilim Merkezi’nde bazı çekimlerin yapıldığı açıklanmıştır. Filmin ilk iki serisinde işlenen konunun tam anlamıyla bir bütünlük içerisinde olması hd film izleyicilerini son derece memnun etmiştir. Filme karşı yapılan olumlu eleştiriler sonucunda CEO Jon Feltheime bazı açıklamalarda bulunmuştur. Bu açıklamalarında özellikle ilk iki film için gösterilen ilgiden memnun olunduğunu ve 3. Film için çalışmaların başlaya bilineceğini belirtti.

Film izleyicilerinin yapmış oldukları olumlu eleştiriler doğrultusunda, beğeninin fazla olduğunu ve bu doğrultuda 3. filmi yeniden beyaz perdede görülmesini istendiği için yapımcıların bu konu üzerinde çalıştıkları artık biliniyor. Bununla birlikte 2016 yılının sonlarına doğru olmasa bile bir yıl sonra film çekimlerinin tamamlanacağı ve 2017 yılının son dönemine yada en azından 2018 yılının ilk aylarında serinin 3. Filminin tamamlanacağı anlaşılıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sihirbazlar Çetesi 2 Filmi