e
sv

Galaxy Note 7 İçin Aksesuar Satışları Başladı

772 Okunma — 28 Temmuz 2016 22:32
avatar

nuray duru

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un S serisinden sonra bir diğer amiral gemisi olarak gösterilemeye başlayan Note serisi, tıpkı S serisinde olduğu gibi Samsung’un en önem verdiği serilerden biri haline geldi. Bu nedendendir ki zaten Note için de S serisiyle bağlantılı olarak sürdürebilmek için numara değişikliği yapılmış ve Note 6 yerine Note 7’nin çıkış yapacağı açıklanmıştı. Artık piyasaya sürülmesine günler kalan Note 7 serisi için de geçtiğimiz günlerde teknik özellikler konusunda detaylı bir açıklama yapılmıştı. Artık neredeyse birebir tasarımı da ortaya çıkan Note 7 için bir haber daha geldi. Gelen haberle beraber artık Note 7’nin orijinal aksesuarlarının da satışa sunulduğu belirtildi.

 

Telefonun Tasarımı Tamamen Ortaya Çıktı

 

Daha öncede birçok Samsung serisi için telefon yayınlanmadan önce yine aksesuar yayını yapan bir site tarafından yapılan yeni açıklamayla beraber Samsung Note 7 için özel yapım kılıfların satışa sunulduğu belirtildi. Satışa sunulan kılıfların artık Note 7 tasarımını da birebir olarak ortaya çıkardığı iddia edildi. Merkez bir kamera olduğu ortaya çıkan kılıflar için satış fiyatının ise 16 Euro ile 116 Euro arasında değiştiği de belirtildi. 4 farklı kılıf modeli satışa sunulurken bununla beraber telefonun farklı aksesuarlarının da satışa sunuldu. Satışa sunulan ürünler arasında özellikle kablosuz şarj için stant ürünlerinin bulunması da kafaları karıştıran bir başka detay.

 

 İlk Tanıtım 2 Ağustos Tarihinde

 

Her ne kadar aksesuar satışları başlasa da henüz Note 7 için resmi tanıtımın bile yapılmadığını da belirtelim. Bu noktada Samsung tarafından verilen bilgilerle beraber tanıtım tarihinin 2 Ağustos olacağı belirtilmişti. Resmi tanıtım tarihinin 2 Ağustos tarihinde yapılmasıyla beraber tüm detayları da ortaya çıkacak olan Note 7’nin piyasaya çıkış tarihi içinde yine yaz sonu düşünülüyor. Telefonun fiyatı için ise 850 Euro gibi bir miktarın belirtilmişti. Türkiye de ise bu fiyatın en az 3500 TL civarında olması bekleniyor. Ürünün ülkemiz için çıkış tarihi ise şimdilik merak konusu. Resmi tanıtımda belirtilmesi beklenen Avrupa satış tarihi ile ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülen Note 7’nin nasıl bir etki yaratacağı ise bir başka merak konusu oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Galaxy Note 7 İçin Aksesuar Satışları Başladı