e
sv

Facebook’u artık reklamsız kullanabileceksiniz

704 Okunma — 11 Haziran 2016 19:50
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu ufak ama boyundan büyük işler yapan chrome eklentisi sayesinde, Facebook’u reklam olmadan çok daha sade bir arayüzle kullanabileceksiniz.

Sosyal ağ denince akla gelen ilk site olan Facebook’u çok daha kolay ve sade bir arayüze kavuşturan Chrome eklentisi Flatbook, yeni gerçekleşen güncellemesiyle çok daha fazla işlevsel sisteme kavuştu. Oldukça mükemmel bir görünüm imkanı sunan bu yeni tasarım sayesinde ziyaretçiler Facebook’ta gezerken canlarını sıkan ve zorluk çekmelerine sebep olan bütün gereksiz ayrıntılar bu şekilde ortadan kaldırılmış oluyor.

facebook-eklentisi-chrome-Flatbook

Facebook’a girip profilinizi Flatbook üzerinden yönetmek tabiki bazı işlevselliklerden vazgeçmenize neden olsa da arayüzün mükemmel derece sade olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Kullanıcıyı rahatsız eden ve gereksiz reklamlar ve yine kullanıcının canını sıkan önerilen kişi ve grupları görmenizi engelleyecek olması Flatbook’un tek kelimeyle en işe yarayan sistemlerinden biri. Bu arayüz sayesinde diğer taraftan basit, düz ve derli toplu bir okuma deneyimi de kullanıcılara sunuyor.

Chip’in verdiği habere göre yenilenen bu arayüz ayrıca sunduğu fazladan bir kenar çubuğu sayesinde mesajlar, uygulamalar, kaydedilenler, arkadaşlar ve benzeri alanlara da oldukça basit ve süratli bir biçimde ulaşmanızı sağlıyor. Sosyal ağa yepyeni bir gözle bakmak isteyenler bu adres üzerinden Flatbook’a bir şans verebilirler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Facebook’u artık reklamsız kullanabileceksiniz