e
sv

Portekizce Tercüme Fiyatını Online Olarak Sitemizden Alın

517 Okunma — 21 Nisan 2018 11:55
avatar

Aytekin Guven

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Günümüzde yurt dışında gerçekleştirilmekte olan tüm resmi işlemlerde tercüme zorunluluğu bulunmaktadır. Tercüme evrakları olmadan resmi işlemler gerçekleştirilmemekte ve askıda beklemektedir. Portekizce tercüme en çok ihtiyaç duyulmakta olan çeviriler arasında yer almaktadır. Portekizce çeviri işlemi yapılırken büyük bir titizlik ile çalışma sağlanmalıdır çünkü çeviri işleminde yapılabilecek olan en ufak bir hata tüm işlemlerin duraksayarak aksamasına sebebiyet verebilmektedir. Çeviri işleminin yeminli bir tercüman tarafından ya da tercüme büroları ile iletişime geçilerek yapılması en sağlıklı sonucu verecektir.

Tercüme işlemine ihtiyacınız varsa internet sitesi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde online olarak tercümanlar ile iletişime geçerek işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Telefon ile aramanıza gerek kalmadan internet sitesi üzerinden çeviri işlemi yapılacak olan evraklarınızı online olarak yükleyerek tercüme sitesi üzerinden hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İnternet Sitesi Üzerinden Portekizce Tercüme

Tercüme evrakları önemli bilgileri içermekte olduğundan dolayı çeviri işlemi yaptırırken tercüman seçiminde iyi bir araştırma yapılması gerekir. İnternet sitesi üzerinde hizmet sağlamakta olan tercüme sitelerini inceleyerek size uygun olan fiyat teklifini değerlendirdikten sonra tercüme işleminizi gerçekleştirmesi için bir tercüme bürosuna çeviri işlemi için istediğiniz detayları bildirerek çevirilerinizin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Portekizce tercüme işlemlerinde tercüme fiyatları çeviri bürolarına ve tercümanlara göre değişim gösterebilmektedir. Tercüme işlemlerinde sabit bir fiyat aralığı yer almamaktadır.

İnternet üzerinden Portekizce tercüme yaptırmak istiyorsanız mail yolu ile tercüme yapılacak olan evraklarınızı iletebilirsiniz. Tercümede istenmekte olan detayları ve tercümenin teslim süresini çeviri işlemi öncesi tercümana belirtmeniz işlemlerinizin zamanında ve daha sağlıklı bir şekilde yapılmasına katkı sağlayacaktır.

Tercüme İşlemlerinde Detaylar

Tercümanlık işlemleri genel olarak yeminli tercüme bürosu tarafından gerçekleşmektedir. Bunun sebebi ise yeminli tercümanlar çeviri yapmış oldukları dil üzerine eğitim almakta ve hata yapma riski çok daha az olmaktadır. Ayrıca yeminli tercümanların yapmış olduğu çeviri üzerine atmış olduğu imza onay yerine geçmekte ve resmi işlemlerde direk olarak geçerli sayılabilmektedir. Ancak bazı kurumlar yeminli tercümanın imzasına ilave olarak başka onay da talep edebilmektedir. Tercüme işlemi gerektirmekte olan evraklarda apostil işlemi, noter ve konsolosluk onayı gerekiyor ise tercüme işlemini gerçekleştirmekte olan tercüman sizin adınıza tüm bu işlemleri gerçekleştirmekte ve sizlere evraklarınızı sorunsuz ve tüm işlemleri tamamlanmış bir şekilde teslim etmektedir.

Portekizce Tercüme Fiyatları

Portekizce tercüme fiyatları çeviri işlemi yapılacak olan dilin kaynağına göre farklılık göstermektedir. İnternet üzerinden çeviri fiyatı almak için ilk işlem olarak çeviri yapılacak olan evrakın tercüme ofisine gönderilmesi gerekir. Tercüme ofisi çevirinin teslim tarihi, onay durumu, sayfa sayısı ve kelime sayısına göre fiyat belirler. Çevirinin zamanında teslim edilebilmesi için teslimat süresinin önceden belirtilmesi gerekir.

Tercüme Bürolarında Evrak Teslimatı

Tercüme bürolarında çeviri yapılırken çeviri işlemi bittikten sonra hata olmaması adına tekrar kontrol yapılır. Tercümede yapılan en ufak bir hata tüm tercümenin geçersiz olmasına yol açabilmektedir. Özellikle vekalet ve eğitim belgeleri gibi isim içermekte olan tercümelerde isim hatası yapılmaması büyük önem taşımaktadır. Yapılan kontrolün ardından eğer çeviride bir hata yok ise evrak müşterinin isteği doğrultusunda onaylanır ve işleme hazır bir şekilde müşteriye teslim edilir. Apostil ve noter onayı için tercüme büroları bazen ek ücret talebinde bulunabilmektedir. Tercüme evraklarının teslimatı müşterinin isteğine bağlı olarak mail yolu ile ya da belirtilen adrese kargo şeklinde teslimat gününde eksiksiz ve işleme hazır bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Portekizce Tercüme Fiyatını Online Olarak Sitemizden Alın