Ana Sayfa Donanım Bugüne kadar üretilen en hızlı microSD kartı sanDisk’ten

Bugüne kadar üretilen en hızlı microSD kartı sanDisk’ten

909
0
Paylaş

Veri transferi ve depolama ile ilgili özel seçenekleriyle bugüne dek ismini duyurmayı başaran ve çok sayıda üreticinin de iş ortaklığını yapan Sandisk yaptığı en son tanıtımda oldukça özel bir ürününü kullanıcıların beğenisine sundu.

 

Ufak Ancak Etkili!

Oldukça ufak ölçülerde hazırlanan kart 256 GB desteklerken yeni kartın adının 256GB SanDisk Extreme microSDXC UHS-I olduğu belirtildi.

 

2 Değişik Versiyonla Geliyor

2 değişik versiyonun mevcut olduğu yeni kart modelinin Premium versiyonu 1 saniye süresinde 95 megabayt veri transfer edebiliyor. Cihazın fiyatının 150 dolar olduğu belirtilirken standart versiyonunda 100 megabaytlık veri transferi 200 dolar olarak satışa çıkarılacak.

 

Satış Tarihi 

Gerçekleştirilen tanıtımda süratli veri transferinden farklı olarak depolama alanın da çok yüksek olması kartı oldukça gözde hale getiren detaylar olarak ön plana çıkıyor. Tanıtımı yapılan kart aynı zamanda suya, sıcağa ve darbeye karşı dayanıklı. Bu açıdan kullanım açısından da oldukça önemli bir avantajı bulunduran kartın 2016’nın senesinin son çeyreğinden itibaren raflarda yerini alması bekleniyor. microSD kart konusunda tüm şartları değiştiren ve yeni bir dönem başlatan SanDisk’in bu ürünü ile sektörde oldukça yüksek ilgi görmesi bekleniyor. Zira bugüne kadar üretimini yaptığı cihazlarla pek çok durumda ilk olmayı başaran SanDisk, başka bir başarıya da imza atmış durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here